Home > Koning & Hartman > Nieuws actueel > Unieke, eigentijdse Panel PC met veel extra’s

Unieke, eigentijdse Panel PC met veel extra’s

Datum: 1-2-2012

Met de nieuwe PPC-5152 komt een einde aan een lompe generatie industriële Panel PC’s, met beperkte mogelijkheden. Deze nieuwe Panel PC heeft, naast vele unieke features, een strak afgerond IP64 front, zonder hoekjes of randjes waar zich gedurende de tijd stof en vuil in ophoopt. Het front is voorzien van een waterdichte USB-aansluiting voor eenvoudige software-updates of het uitwisselen van productiedata.

Aan de (vaak verborgen) achterkant vinden we een breed scala aan aansluitingen en uitbreidingsmogelijkheden. Uiteraard de bekende USB2.0 netwerk- en seriële aansluitingen. Daarnaast ook nog eens twee USB3.0 aansluitingen, twee slots voor uitbreidingskaarten en een ruimte voor een optionele framegrabber kaart waar vier videosignalen tegelijk mee verwerkt kunnen worden.

Voor koppeling met bedrijfsnetwerken beschikt de PPC-5152 over twee GBit ethernetpoorten, die zijn uitgevoerd als Combo-poort. Dit houdt in dat naast een koperbedraad netwerk, een module geplaatst kan worden met een fiber-aansluiting zodat direct gekoppeld kan worden met een glasvezelnetwerk. Als optie is ook een WiFi-kit beschikbaar om te kunnen koppelen met een draadloos netwerk.

Kortom, de nieuwe PPC-5152 zet duidelijk de norm voor de nieuwe generatie industriële Panel PC’s. De eigenschappen maken de PPC-5152 geschikt voor de meest uiteenlopende toepassingen, van Man-Machine interface, tot surveillance monitor of toegangscontrole systeem.

Dit product vindt u uiteraard ook in onze volledig vernieuwde webshop:

 


Nise 90, een betrouwbare fanless DIN-RAIL Box PC

Amsterdam, 28 september – Koning & Hartman breidt haar assortiment Box PC's uit met de NISE-90, de eerste fanless DIN-Rail box PC binnen de bekende NISE-lijn. De NISE-90 is het langverwachte antwoor ... Meer info

Case Study: Datacenter voor MTV Networks

MTV Networks verzorgt vanuit Amsterdam de playout naar Europese landen voor televisiezenders als Nickelodeon, TMF, Comedy Central en natuurlijk MTV. Voor dit nieuwe datacenter voert systeem integrator All IT Rooms met Koning & Hartman de server inrichting uit. Meer info

 

Inloggen

Vul uw e-mailadres en wachtwoord in om in te loggen.

Mijn e-mail adres:
Mijn wachtwoord: (wachtwoord vergeten?)